Vážení kolegové, vážené kolegyně!

     Začátkem roku plánujeme vypsání výběrového řízení na pozici primář/primářka kožního oddělení Krajské nemocnice Liberec a.s.

     Liberec je krajské město v podhůří Jizerských a Lužických hor. Počasí zde již dávno není tak deštivé, jak se dříve tradovalo a žije se tu vcelku příjemně. Naše nemocnice patří rozsahem a kvalitou péče  mezi nejvýznamnější  poskytovatele zdravotní péče v kraji. Dosahuje dobrých ekonomických výsledků a trvale se modernizuje. Pracuje zde cca 350 lékařů, na kožním oddělení jsou aktuálně 3 lékaři L3 a dvě lékařky L1, další dvě kolegyně L3 čerpají MD.

     Provozujeme všeobecné ambulance, specializované ambulance pro akné, venerologii, světloléčbu,  melanomovou poradnu, preventivní dermatoonkologickou ambulanci, fysikální terapii a zákrokový sálek. Lůžková stanice je jediná v libereckém kraji.

     Po 19 letech „primářování“ hledám pro svůj tým člověka, který  by se chtěl stát naším  lídrem. Který má dostatek energie a nápadů pro další rozvoj kožního oddělení, schopnost řídit lidi a rozvíjet jejich schopnosti. Vítané jsou zkušenosti s biologickou léčbou, která nám chybí.

     Pro bližší informace mě prosím kontaktujte dana.frydrychova@nemlib.cz  nebo cestou personálního oddělení KNL.

Děkuji za Váš čas věnovaný tomuto sdělení a těším se  na každý kontakt.

                                                                                      MUDr. Dana Frydrychová, Liberec