Inflammatory Skin Diseases pro dermatology (The American Austrian Foundation) v Salzburgu ve dnech 27.11.-3.12.2016

Vážené dámy, vážení pánové,

Obracím se na Vás jako na představitele českých a slovenských dermatovenerologických klinik s informací, že naše společnost sponzoruje 5-tidenní kurs rakousko-americké nadace v rámci Salzburg Weill Cornell Seminar o zánětlivých kožních onemocněních pro mladé dermatology.

Kurs se koná v Salzburgu ve dnech 27.11.-3.12.2016, pořádá ho nezávislá nadace Open Medical Institute (The American Austrian Foundation) s renomovanými přednášejícími z Rakouska a USA, a je otevřen pro mladé (pod 45 let) a zkušené dermatology se školskými závazky.

https://www.aaf-online.org/index.php/dates-topics-2016.html

Pokud máte na svých Klinikách, ve svých odborných společnostech anebo mezi svými kolegy nadějné kolegy se zájmem o rozvoj v dané tématice, tak prosím s nimi tuto informaci sdílejte, aby mohli v případě zájmu on-line zažádat o stipendium. Termín pro aplikace je do 15.7.

Nadace hradí veškeré náklady kursu, s výjimkou cestovného, které si musí uchazeči uhradit sami. Eli Lilly je sponsorem tohoto kursu, ale nemá žádný vliv na výběr účastníků nebo spíkrů, ani na aplikační procedury, které jsou popsány na webu. Bude rozhodovat jen kvalifikace žadatelů.

https://www.aaf-online.org/index.php/how-to-apply.html

Informace v angličtině:

The course directors - Prof. Georg Stingl, MD (Medical University of Vienna) & Prof. James G. Krueger (Rockefeller University).

-       This is possibility for 32-36 fellows dermatologist to spend the whole week with 6-8 top faculty members from Europe and USA. (Pls be aware, that by the rules of the foundation faculty is not receiving payment, only expenses are compensated)

Criteria for eligibility are the following:

o       English speaking, mid-career level, practicing physicians with teaching responsibilities from Central and Eastern Europe, Central Asia and the former Soviet Union and Africa.

o       Board and tuition is provided by the organizer.

o       For first time applicants, the age requirement is are up to 45 years of age, and for seminar alumni who are reapplying, up to 50 years

o       Certified specialist in the medical topic of the seminar or in final year of training

o       Publications: in mother tongue, and particularly in English

o       Uploaded proof of required documentation (see application process)

o       Country coordinator recommendation (when applicable)Doufám, že tento kurs přinese zájemcům užitečné poznatky,Se srdečným pozdravem,

Radim Brousil