Rešerše

Internet MEDLINE services

Název

Adresa

Registr.

Volný

vstup

PubMed

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi

Ne

Ano

Internet Grateful Med

http://igm.nlm.nih.gov

Ne

Ano

Infotrieve

http://www3.infotrieve.com/medline/infotrieve/

Ne

Ano

Snooz

http://www.ijs.co.nz/med/medline.htm

Ano

Ano

HealthWorks

http://www.healthworks.co.uk/ref/medline/index.asp

Ano

Ano

MedScape

http://www.medscape.com/server-java/MedlineSearchForm

Ano

Ano

WebMedline

http://www.med.virginia.edu/~wmd4n/webmedline.cgi

Ano

Ano

OVID

http://demo.ovid.com/libpreview/index.html

Ano

Ne

Community of Science

http://medline.cos.com/

Ano

Ne

Paperchase

http://www.paperchase.com/

Ano

Ne

MedLine Pro

http://www.hcn.net.au/

Ano

Ne

Chest Ovid Biomedical Service

http://biomed.niss.ac.uk/ovidweb/ovidweb.cgi/

Ano

Ne

BioMedNet Evaluated Medline

http://research.bmn.com/medline/

Ano

Ano

Další zdroje pro informace týkající se medicíny:

AHealthyMe http://www.ahealthyme.com/
Ask Dr. Weil http://www.pathfinder.com/drweil/
Drkoop http://www.drkoop.com/
DrugInfoNet http://www.druginfonet.com/
HealthAnswers http://www.healthanswers.com/
HealthAtoZ http://www.healthatoz.com/
Healthfinder http://www.healthfinder.org
InteliHealth http://www.intelihealth.com/
Mayo Clinic Health Oasis http://www.mayohealth.org/
MedExplorer

http://www.medexplorer.com/

MedicineNet.com http://www.medicinenet.com/
OnHealth http://www.onhealth.com/
The Thrive Health Library http://thriveonline.oxygen.com/
WebMD http://www.webmd.com/
YourHealth.com http://www.yourhealth.com/

Seznam vyhledávačů: www.alenka.cz
Informace v katalogizované formě:

AlcanSeek http://www.alcanseek.com/
Ananzi http://www.ananzi.co.za/
Atlas http://katalog.atlas.cz/
Centrum.cz http://katalog.centrum.cz/
Cesky informacni systém http://www.czis.cz/
Eurohockey http://www.eurohockey.cz/
Jayde http://www.jayde.com/
The Internet Sleuth http://www.isleuth.com/
la Toile du Quebec http://recherche.toile.qc.ca/
Look Smart http://www.looksmart.com/
Lycos Top 5% http://point.lycos.com/categories/
Magellan http://www.mckinley.com/
Najdi.to http://www.najdi.to/
NAVRCHOLU.cz http://web.navrcholu.cz/
NetGuide http://www.netguide.com/
NewHoo! http://www.newhoo.com/
Nomade http://www.nomade.fr/
One Key http://www.onekey.com/
OzSearch http://www.ozsearch.com.au/
Prospector http://www.prospector.cz/
Seznam http://www.seznam.cz/
Snap http://www.snap.com/
Superzoznam http://www.superzoznam.sk/
Surf Point http://www.surfpoint.com/
TooCool http://www.toocool.com/
UK Plus http://www.ukplus.co.uk/
WEB.DE http://web.de/
WWWomen http://www.wwwomen.com/
Yahoo! http://www.yahoo.com/
Zmije   http://www.zmije.cz/
Zona.cz   http://www.zona.cz/
Zoznam http://www.zoznam.sk/

Vyhledávání typu fulltext:

Aladin http://www.aladin.de/
Alta Vista http://www.altavista.com/
AmiCrawler http://www.amicrawler.com/
Anzwers http://www.anzwers.com.au/
Atlas http://www.atlas.cz/
Centrum.cz http://fulltext.centrum.cz/
Crawler.DE http://crawler.de/
DisInformation http://www.disinfo.com/
EuroSeek http://www.euroseek.net/
Excite http://www.excite.com/
FAST All the Web search http://www.alltheweb.com/
Fireball http://www.fireball.de/
Google Search http://www.google.com/
GoTo.com http://www.goto.com/
HOT BOT http://www.hotbot.com/
InfoHiway http://www.infohiway.com/
Info Seek http://www.infoseek.com/
Kompas http://kompas.seznam.cz/
Lycos http://www.lycos.com/
Magellan http://www.mckinley.com/
Mamma http://www.mamma.com/
MSN Search  http://search.msn.com/
Najdi.to http://www.najdi.to/
Nathan http://www.nathan.de/
NetGuide Austria http://austria.netguide.at/
Planet Search  http://www.planetsearch.com/
Scrub The Web http://www.scrubtheweb.com/
Search.CH http://www.search.ch/
Searchopolis http://www.searchopolis.com/
SearchUK  http://www.searchuk.com/
WebCrawler http://www.webcrawler.com/
Web Wombat http://www.webwombat.com.au/
What-U-Seek http://www.whatuseek.com/